Tipy pro maminky

Když je spokojená maminka, je velmi pravděpodobné, že bude spokojené i miminko. Protože máma a malý mrňous jsou zkrátka spojené nádoby. Vystresovaná máma nemůže vychovat pohodové dítě. A jak říkají záchranáři, abyste mohla zachraňovat druhé, musíte nejdříve zachránit sama sebe. Hoďte se tedy do pohody! Tady najdete tipy, jak na to, aby mateřství byla jenom radost! 


Být fit a cítit se dobře je naprosto zásadní pro každého. Jedině spokojená maminka, která je v pohodě, totiž může vychovávat spokojené děti. Spojili jsme proto síly s profesionální trenérkou a výživovou poradkyní a připravili pro vás sérii cvičení, díky kterým si dokonale protáhnete tělo a ještě najdete cestu k tělesné a vnitřní harmonii. Série...

Modelka a módní ikona Alena Šeredová je Češka, která našla druhý domov v Itálii. Obě země miluje a navíc ráda cestuje. Až skončí pandemie, vyrazí s rodinou do Japonska. Jak se udržuje fit, co jí dělá radost, co pro ni znamená partner, její dva dospívající synové a malá dcerka a kdo jí pomáhá v péči o domácnost?

Pro těhotné a kojící ženy je kvalitní a pestrá strava velice důležitá. Ale nejen pro ně. Dobře by se měly stravovat i ženy, které teprve plánují, že budou mít miminko. Tím, co jí, totiž ovlivňují zdraví děťátka, které se jim narodí.