Výletníček 

Čas se dá trávit různě. Můžete se doma nudit, nebo vyrazit někam za zážitky! Spolu s dětmi se dá navíc na cestách zažít legrace, takže se večer domů vrátíte vysmátí a plní nejen nových poznání, ale i nových, a ještě pevnějších pout, které mezi vámi a vašimi dětmi vzniknou. 

Podívejte se na naše tipy, kam vyrazit za dobrodružstvím:

Čas, který dnes věnujete svým dětem, je pozitivně ovlivní v jejich budoucím životě. A právě na cestách jim můžete ukázat, jak dokážete zvládat běžné i neobvyklé situace, že je na vás spolehnutí a že společně strávené chvíle s rodiči jsou tak krásné a přirozené. Zkrátka, že rodina je důležitá. Tohle všechno je výbava, kterou jim můžete dát do života.

Občas se ale může stát, že vám dojdou nápady. A právě proto jsme pro vás společně s dalšími rodiči vymysleli Výletníček, kde najdete spoustu tipů na místa, která rozhodně stojí za to navštívit s dětmi. Pomáhat vám při tom budou nejen mapy, ale třeba i BIO svačinky, abyste nemuseli trávit spoustu času jejich přípravou doma v kuchyni a mohli bez starostí co nejdřív vyrazit. Mrkněte na www.healthfactory.cz, kde na vás čeká spousta skvělých jídel a mlsek nabitých potřebnými živinami i energií.